Radca prawny, partner w kancelarii ADV Legal, of-counsel w kancelarii Maruta Wachta.

Specjalizuje się i praktykuje w obszarze prawa marketingu, reklamy i promocji, e-commerce, prawa konsumenckiego, a także prawa ochrony danych osobowych. Pracował przy licznych projektach e-commerce dla wiodących przedsiębiorców z różnych branż. Zajmował się również obsługą prawną setek akcji promocyjnych – w tym ogólnopolskich konkursów, loterii i programów lojalnościowych realizowanych przez podmioty z różnych sektorów rynku (m.in. FMCG, sieci handlowe, branża finansowa, budowlana, motoryzacyjna, fitness, sektor publiczny). Posiada doświadczenie praktyczne dotyczące działań marketingowych na styku sektora prywatnego i publicznego.

Jest absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego (2011) i Szkoły Prawa Niemieckiego przy UJ (2011), członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie. Egzamin zawodowy zdał z wyróżnieniem i uzyskał tytuł zawodowy radcy prawnego (2015).

Wykłada na studiach podyplomowych dla inspektorów ochrony danych w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej im. Wojciecha Korfantego w Katowicach. Jest autorem artykułów i rozdziałów w publikacjach książkowych z zakresu ochrony danych osobowych i prywatności oraz ochrony zabytków.

Pozostali prelegenci